Web zadarmo, ľahko a rýchlo

Webnode je nástroj na jednoduchú tvorbu www stránok. Všetko jednoducho a zdarma. Môžete ho prevádzkovať i na Vašej doméne.

Webové stránky a e-shop

Stovky moderných šablón presne pre Váš web. Ideálne riešenie pre osobné i firemné stránky, ale taktiež pre internetový obchod.

Prečo zvoliť webnode?

Už viac ako 18 000 000 firiem, podnikateľov, študentov, vedcov, umelcov a bloggerov z celého sveta sú našimi spokojnými užívateľmi.

Napísali o nás

Webnode nabízí komfortní publikační systém pro osobní i komerční webové stránky, přehledné statistiky návštěvnosti a provoz na vlastní doméně.4.5

Živě.cz
Živě.cz

Vaše stránky v mobile aj tablete

Webnode každý web automaticky optimalizuje pre mobilné zariadenia, preto sa Vaše stránky vždy budú zobrazovať správne.

Blog zadarmo

Na stránkach www.webnode.sk si môžete teraz vytvoriť vlastný blog zadarmo. Tvorba stránok je vďaka Webnode úplne jednoduchá. Zvládne to naozaj každý! Máte zaujímavé a podnetné myšlienky? Chcete sa o vašu tvorbu podeliť s vašim okolím? Vytvorte si vlastný blog zadarmo na Webnode. Získate profesionálne stránky, s moderným dizajnom, ktorý sa bude skvele hodiť k vašej osobnosti.

Blog zadarmo môžu využívať kreatívne zameraní umelci, spisovatelia alebo ľudia, ktorý sa chcú pripraviť napr. na pohovor. Na váš blog môžete umiestniť životopis, skúsenosti zo štúdia a zamestnania. Popis koníčkov, alebo fotky z podujatí súvisiacich s prácou, o ktorú sa uchádzate. To zapôsobí určite len pozitívne. Na blogu môžete tiež publikovať vaše poznatky zo školení a kedykoľvek sa k nim potom vrátiť.

Blog zadarmo na Webnode má mnoho výhod pre každého. Tvorba web stránky nikdy nebola taká jednoduchá. Neváhajte a začnite písať vlastný blog už dnes!

Názov webu

Názov projektu by mal charakterizovať poslanie tohto webového projektu. Bude sa zobrazovať na všetkých stránkach prezentácie.

E-mailová adresa

Vaša e-mailová adresa sa bude používať pre prihlásenie. Budú Vám na ňu zaslané prístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovať aspoň šesť znakov. Odporúčame zvoliť kombináciu písmen a číslic.

Zabudli ste heslo?