Cenník Prémiových služieb

Pripravili sme balíčky služieb pre každý typ a veľkosť stránok

PROFI

Balíček pre úspešný internetový obchod
16,95 €/mesiac
Doména ZDARMA
1 rok
Internetový obchod
Áno
Priestor na serveri
5 GB
Prenos dát
Neobmedzene
Použitie vlastnej domény
Áno
Prednostná podpora
Áno
E-mailové schránky
100
Import produktov
Áno
Štatistiky predaja
Áno
Export do porovnávačov cien
Áno
Meranie konverzií
Áno
Varianty produktov
Áno
Zľavy
Áno
Registrácia používateľov
Neobmedzene
Jazykové verzie webu
Neobmedzene
Zálohovanie webu
Neobmedzene

ŠTANDARD

Vyvážené služby pre začínajúcu firmu
9,95 €/mesiac
Doména ZDARMA
1 rok
Internetový obchod
Áno
Priestor na serveri
2 GB
Prenos dát
10 GB
Použitie vlastnej domény
Áno
Prednostná podpora
Áno
E-mailové schránky
20
Import produktov
Áno
Štatistiky predaja
Áno
Export do porovnávačov cien
Nie
Meranie konverzií
Nie
Varianty produktov
Nie
Zľavy
Nie
Registrácia používateľov
100 používateľov
Jazykové verzie webu
2 jazyky
Zálohovanie webu
5 záloh
Získajte k svojmu prvému nákupu Prémiových služieb vlastnú doménu na 1 rok ZDARMA. Od druhého roku môžete platnosť domény predlžovať za štandardný poplatok.
Začnite predávať svoje produkty a služby online. V našom e-shope hravo vystavíte svoje výrobky, zaradíte ich do kategórií, pridáte k nim štítky a zobrazíte pôvodné ceny. Vďaka jednoduchej správe objednávok a e-shopovým štatistikám budete mať prehľad o každej prijatej objednávke a aj o tom, ako sa vášmu e-shopu darí celkovo.
Vyhradený priestor pre všetky súbory, obrázky a videá, ktoré nahrávate na svoje stránky. Do vyhradeného priestoru sa započítavajú aj e-mailové schránky.
Prenos dát je mesačný limit pre veľkosť obrázkov a súborov, ktoré sa stiahnu do počítačov vašich návštevníkov vždy, keď otvoria vaše stránky. S navýšeným prenosom dát si nemusíte robiť starosti s rastúcou návštevnosťou vášho webu.
Pripojte jednoducho ľubovoľný počet domén, ktoré už vlastníte, alebo zakúpte úplne novú doménu vo Webnode. Namiesto adresy mojafirma.webnode.sk používajte adresu podľa vlastného výberu, ako mojafirma.sk.
Garantujeme prednostné zodpovedanie vašich otázok, zaslaných na našu zákaznícku podporu. Sme dostupní 7 dní v týždni a snažíme sa vám odpovedať do 24 hodín.
Vytvárajte profesionálne e-mailové schránky na doméne, na ktorej vediete svoje stránky (napr. david@moja-firma.sk).
Import produktov v csv formáte vám uľahčí prácu. Nahrávajte produkty hromadne z rôznych skladových systémov a upravujte ich všetky naraz.
So štatistikami predaja sa dozviete viac o svojich zákazníkoch. Zistíte, aký má váš e-shop obrat, ktoré produkty zákazníci nakupujú najčastejšie a odkiaľ na váš web prichádzajú.
Exportujte svoje produkty do porovnávačov cien ako sú Heureka.sk, Google Merchant Center alebo Facebook a oslovte tak ešte viac nakupujúcich.
Pripojte svoj e-shop k vášmu účtu v Google Ads alebo Facebook Pixel. Jednoducho v nich merajte konverzie, analyzujte návratnosť investícií a optimalizujte svoju reklamnú kampaň.
Predávajte svoje produkty v rôznych farbách, veľkostiach či príchutiach. Pre každú variantu ľahko nastavíte vlastnú cenu, skladové číslo aj dostupnosť.
Ponúknite zákazníkom vášho e‑shopu zľavy alebo dopravu zdarma. Zľavy sa môžu vzťahovať na všetky objednávky alebo na objednávky presahujúce určitú sumu. Zákazníkom jednoducho vytvoríte aj zľavové kódy na uplatnenie zliav.
Zamknite vybrané stránky svojho webu a sprístupnite ich len registrovaným používateľom. Návštevníci sa musia na stránkach zaregistrovať a prístup získajú po vašom schválení. Prístup im môžete kedykoľvek povoliť či zamietnuť.
Vytvorte svoje stránky vo viacerých jazykoch a ponúknite svojim zahraničným zákazníkom obsah, ktorému budú rozumieť.

Poznámka: Táto funkcia neobsahuje preklad obsahu vašich stránok.
Chystáte väčšie úpravy vašich stránok? Vytvorte si zálohu a v prípade potreby ich budete môcť kedykoľvek obnoviť do pôvodnej podoby.

Nejčastější dotazy

Na aké obdobie si môžem objednať prémiové služby?

Balíček služieb si môžete zakúpiť minimálne na jeden rok. Zakúpením balíčku na viac rokov dopredu ušetríte aj niekoľko tisíc korún. Predplatné na viac rokov Vám okrem peňazí ušetrí aj starosti, služby nebudete musieť obnovovať každý rok ručne.

Aké výhody mi prinesie vlastná doména?

Namiesto adresy moje-stranky.webnode.sk získate adresu podľa vlastného výberu, ako moje-stranky.sk. Dobre zvolená doména pomôže vašim zákazníkom zapamätať si vaše stránky a ľahko sa k vám vrátiť.

Dostanem k balíčku doménu automaticky?

Áno, k balíčku Mini, Štandard alebo Profi získate registráciu domény na prvý rok zdarma. Po zaplatení služieb obdržíte informačný e-mail so zľavovým kupónom a jednoducho si svoju doménu zdarma zaregistrujete. Zľavový kupón je platný 45 dní od vašej objednávky.

Môžem si pre svoj web založiť vlastnú e-mailovú adresu?

Áno, s aktívnymi Prémiovými službami a vlastnou doménou si môžete pre svoj web vytvoriť e-mailovú adresu ako email@moje-stranky.sk.

Ponúkate automatické predplatné?

Áno, pri platbe službou PayPal alebo platobnou kartou môžete zvoliť predplatné, ktoré budeme každý rok automaticky predlžovať pomocou platobných údajov zadaných pri platbe. Pred automatickou platbou vám pošleme e-mailové upozornenie a všetky informácie o predplatenej službe. Automatické predplatné môžete sami kedykoľvek vypnúť v administrácii projektu.

Môžem zrušiť registráciu domény?

Nie, po zaplatení registrácie domény sa stávate jej vlastníkom a nie je možné registráciu zrušiť.

Môžem svoje stránky viesť aj zdarma?

Áno, s Webnode je možné vytvoriť a viesť stránky zdarma. Ku každým stránkam získate spoľahlivý hosting, profesionálnu zákaznícku podporu a možnosť pridať na svoj web neobmedzený počet stránok.

Poskytujete záruku vrátenia peňazí?

Áno! Prémiové služby si môžete vyskúšať bez obáv. Pokiaľ pri svojej prvej objednávke služieb zistíte počas prvých 15 dní, že vám balíček služieb nevyhovuje, vrátime vám 100 % zaplatenej sumy.

Akú doménu získam a na ako dlho?

K balíčku Prémiových služieb si môžete vybrať doménu podľa našej aktuálnej ponuky domén. K prvému nákupu Prémiových služieb Mini, Štandard alebo Profi získate registráciu domény na prvý rok zdarma. V ďalších rokoch už platíte ako cenu Prémiového balíčku, tak cenu domény.

Čo keď už mám doménu u iného registrátora?

Svoj web môžete s Prémiovými službami viesť aj na doméne zakúpenej u iného registrátora. Po zaplatení služieb vám pošleme kupón na ročnú registráciu domény zdarma. Okrem registrácie ho môžete použiť aj na prevedenie vašej existujúcej domény k Webnode, či pre priradenie domény k vašim stránkam na Webnode pomocou DNS záznamov.

Aké sú podmienky pre vrátenie peňazí?

Pri vašej prvej objednávke Prémiových služieb poskytujeme 15-dňovú lehotu pre vrátenie platby v prípade, že sa rozhodnete služby nevyužívať. Nie je možné refundovať inú než prvú objednávku služieb ani objednávku zaplatenú zľavovým kupónom. 15-dňová lehota sa nevzťahuje na objednávku domény. Po zaplatení domény nie je možné zrušiť jej registráciu. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Ako funguje balíček Limited?

Balíček Limited neobsahuje doménu zdarma. Je ideálnou voľbou, keď chcete viesť stránky na vlastnej doméne, ale nepotrebujete pokročilé Prémiové služby. Umožní vám ručne pripojiť vlastnú doménu pomocou DNS záznamov. Registrácia novej domény či transfér vašej existujúcej sú platenými službami.

Vytvorte si stránky s Webnode zdarma

Vyskúšajte Webnode ešte dnes a vyberte si balíček služieb neskôr